Trouby Profession +

 

 

Funkce vyhledávání vám nabízí široký výběr lahodných receptů, které lze pohodlně předat do trouby. V nastavení je možné odeslat vybraný recept přímo do trouby jedním dotykem. Touto funkcí je vybavena trouba Küppersbusch BP 6850.0. 

 

 

 

Jedinečný katalyzátor na pečení ökotherm® zajišťuje čistotu během procesu vaření! 

 

Centrálním prvkem je ventilátor a katalizátor: výkonný ventilátor zajišťuje cirkulaci vzduchu a distribuci tepla uvnitř trouby, čímž vytváří optimální podmínky pro perfektní vaření na několika úrovních - bez prolívání chutí a zápachů přenášených z jedné potraviny na druhou.

Čistá věc! Vzduch obsahující mastnoty, zápach je nasáván speciálně upraveným výkoným ventilátorem (1) . Ventilátor tlačí nasávaný vzduch přes výkonné prstencové topné těleso přímo do katalyzátoru (2) . Katalyzátor přemění všechny zbytky mastnoty a pachů na vodu a oxid uhličitý. Takto ekologicky vyčištěný vzduch se vrací zpět do trouby (3) . V důsledku tohoto procesu nevznikají na bočních stěnách pečící komory žádné usazeniny a není potřeba komplikované čištění trouby.

 

Úspora energie! Popsaný proces uvolňuje energii, která se vrací do trouby a používá se k pečení a smažení. To šetří energii!


Chutné! Jídlo zůstává obzvláště šťavnaté a zachovává si svou přirozenou vůni.


Čerstvý vzduch! Vzduch v kuchyni je výrazně čerstvější.

PRO JEŠTĚ VĚTŠÍ BEZPEČNOST A POHODLÍ: NAŠE PLNĚ SKLENĚNÉ DVEŘE S FUNKCÍ SOFT-OPEN & CLOSE

Vysoce kvalitní plné skleněné vnitřní dveře s čtyřnásobným zasklením zcela těsně přilnou k rámu z ušlechtilé oceli - rušivé šrouby jsou také minulostí. To nejen vypadá dobře, ale má i další výhody.


Úspory energie: Horký vzduch zůstává převážně v troubě - šetří energii, čas a peníze.


Snadné čištění:   Dveře pečicí trouby se snadno odstraní, když je třeba interiér trouby vyčistit. Mezi tabulemi zůstává čistá, protože dvířka trouby jsou s uzavřeným systémem. Přesný rámeček z nerezové oceli nemá žádné rohy a hrany, ve kterých se mohou usazovat nečistoty.

 

 

Bezpečnost: Dveře jsou složeny ze čtyř vrstev a velmi dobře izolované. Výsledkem je naprostá bezpečnost osob pohybuících se kolem trouby během pečení a procesu čištění, dky se pohybujje teplota uvnitř trouby až 500C.

 


Dlouhá životnost: V  průběhu let nedochází k únavě materiálu díky použití vysoce kvalitních a ušlechtilých materiálů, jako je nerezová ocel a sklo.


Soft-Open a technologie dovírání dvířek zaručuje bezproblémové otevírání a zavírání dveří v příslušné koncové poloze.

 

To chrání panty a nervy!

Trouba XXL OD FIRMY KÜPPERSBUSCH

Kuchyňská trouba XXL od značky Küppersbusch nabízí dostatek prostoru pro přípravu většího množství potravin. 

 


S objemem 70 litrů mají trouby Küppersbusch dostatek místa na pečení a smažení v 5 úrovních. Plechy z 60 cm vestavných trub lze také použít i do 45 cm kompaktní trouby (kromě mikrovlnné trouby) a parní trouby Küppersbusch!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení