Trouby Profession +

 

 

Funkce vyhledávání vám nabízí široký výběr lahodných receptů, které lze pohodlně předat do trouby. V nastavení je možné odeslat vybraný recept přímo do trouby jedním dotykem. Touto funkcí je vybavena trouba Küppersbusch BP 6850.0. 

 

 

 

Jedinečný katalyzátor na pečení ökotherm® zajišťuje čistotu během procesu vaření! 

 

Centrálním prvkem je ventilátor a katalizátor: výkonný ventilátor zajišťuje cirkulaci vzduchu a distribuci tepla uvnitř trouby, čímž vytváří optimální podmínky pro perfektní vaření na několika úrovních - bez prolívání chutí a zápachů přenášených z jedné potraviny na druhou.

Čistá věc! Vzduch obsahující mastnoty, zápach je nasáván speciálně upraveným výkoným ventilátorem (1) . Ventilátor tlačí nasávaný vzduch přes výkonné prstencové topné těleso přímo do katalyzátoru (2) . Katalyzátor přemění všechny zbytky mastnoty a pachů na vodu a oxid uhličitý. Takto ekologicky vyčištěný vzduch se vrací zpět do trouby (3) . V důsledku tohoto procesu nevznikají na bočních stěnách pečící komory žádné usazeniny a není potřeba komplikované čištění trouby.

 

Úspora energie! Popsaný proces uvolňuje energii, která se vrací do trouby a používá se k pečení a smažení. To šetří energii!


Chutné! Jídlo zůstává obzvláště šťavnaté a zachovává si svou přirozenou vůni.


Čerstvý vzduch! Vzduch v kuchyni je výrazně čerstvější.

PRO JEŠTĚ VĚTŠÍ BEZPEČNOST A POHODLÍ: NAŠE PLNĚ SKLENĚNÉ DVEŘE S FUNKCÍ SOFT-OPEN & CLOSE

Vysoce kvalitní plné skleněné vnitřní dveře s čtyřnásobným zasklením zcela těsně přilnou k rámu z ušlechtilé oceli - rušivé šrouby jsou také minulostí. To nejen vypadá dobře, ale má i další výhody.


Úspory energie: Horký vzduch zůstává převážně v troubě - šetří energii, čas a peníze.


Snadné čištění:   Dveře pečicí trouby se snadno odstraní, když je třeba interiér trouby vyčistit. Mezi tabulemi zůstává čistá, protože dvířka trouby jsou s uzavřeným systémem. Přesný rámeček z nerezové oceli nemá žádné rohy a hrany, ve kterých se mohou usazovat nečistoty.

 

 

Bezpečnost: Dveře jsou složeny ze čtyř vrstev a velmi dobře izolované. Výsledkem je naprostá bezpečnost osob pohybuících se kolem trouby během pečení a procesu čištění, dky se pohybujje teplota uvnitř trouby až 500C.

 


Dlouhá životnost: V  průběhu let nedochází k únavě materiálu díky použití vysoce kvalitních a ušlechtilých materiálů, jako je nerezová ocel a sklo.


Soft-Open a technologie dovírání dvířek zaručuje bezproblémové otevírání a zavírání dveří v příslušné koncové poloze.

 

To chrání panty a nervy!

Trouba XXL OD FIRMY KÜPPERSBUSCH

Kuchyňská trouba XXL od značky Küppersbusch nabízí dostatek prostoru pro přípravu většího množství potravin. 

 


S objemem 70 litrů mají trouby Küppersbusch dostatek místa na pečení a smažení v 5 úrovních. Plechy z 60 cm vestavných trub lze také použít i do 45 cm kompaktní trouby (kromě mikrovlnné trouby) a parní trouby Küppersbusch!