Küppersbusch BP 6550.0 W nerez Doprava zdarma

Kód: 1620
Tip
Neohodnoceno
Značka: Küppersbusch
ZDARMAZDARMA
Küppersbusch BP 6550.0 W nerez
38 995 Kč 32 227,27 Kč bez DPH
Na dotaz

Küppersbusch BP 6550.0 W nerez 

Trouby Profession + a Premium + od značky Küppersbusch jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi pro dokonalou přípravu pokrmů a údržbu. Multifunkční trouba Küppersbusch BP 6550.0 W nerez v sobě kombinuje inovace, funkčnost a profesionální nároky s mnohonásobně oceněnou kvalitou designu.

Küppersbusch B 6550.O ikony_1

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS VÝROBKU

 • Pyrolytické samočistící (3 možnosti, dle stupně znečištění)
 • 14 možností ohřevu a pečení 
 • 8 Speciálních funkcí (rozmrazování, pomalé vaření, ohřívání, mražené potraviny, pečení chleba, udržení teploty, sušení, gratinování)
 • Více než 40 automatických programů
 • Dětská pojistka, rodičovský zámek
 • Měkké otvírání a dovírání dvířek trouby
 • Pečící sonda pro optimální přípravu masa
 • ÖkoEmailPlus
 • Ökotherm
 • MULTITHERM
 • 20 oblíbených programů pro ukládání vlastních událostí
 • 3,9 "TFT dotykový displej s grafikou a displejem pro čistý text
 • Elektronické ovládání trouby pomocí dotykových senzorů s podsvícením
 • Aktuální zobrazení teploty
 • Elektronický časovač (trvání, konec, alarm) s bílým displejem
 • Plně prosklené dveře, čtyřnásobně prosklení, odnímatelné pro snadnou údžbu
 • Rychlé ohřívání
 • Režim Eco
 • Demo režim
 • 70 litrů objem 
 • Halogenové osvětlení
 • Dveřní spínač
 • Spotřeba energie 3,6 kW
 • Rozměry spotřebiče Š x V x H cca 560 x 590 x 550 mm 

 

POPIS FUNKCÍ

Küppersbusch ökotherm® katalyzátor trouby přeměňuje mastné výpary při nedělním pečení na čistý vzduch. Vzduch, nasycený zápachem, tukem a částicemi je nasáván ventilátorem a prochází přes katalyzátor. Zbytky se přemění na vodu a kyselinu uhličitou. Výsledek: v troubě nezůstanou žádné usazeniny, tudíž není třeba žádné nudné čištění.
Chutné! Nejen velká důležitost při pečení chleba: vlhké klima uvnitř trouby je prospěšné pro aroma a uchová pečivo nevysušené.
Úspora energie! Přeměna uvolňuje teplo, které je znovu použito pro vyhřívání trouby.
Čerstvý vzduch! Žádné mastnoty nebo páchnoucí vzduch v kuchyni! Obzvláště od té doby, co se otevřené kuchyně stávají více a více populární, omezují se zápachy a znečištění místnosti, což je velmi důležité.

Katalizátor

  

PRO VĚTŠÍ BEZPEČNOST A POHODLÍ:  VNITŘNÍ CELOSKLENĚNÝ PROSTOR DVEŘÍ S TECHNOLOGIÍ

SNADNÉHO OTEVÍRÁNÍ A ZAVÍRÁNÍ

Dvířka trouby se čtyřmi skly - čtyřnásobné pohodlí.

Küppersbusch skleněné dveře trouby

Kvalitní celoskleněné vnitřní dveře se čtyřmi skly se naprosto pevně přilepí k základnímu nerezovému rámu – nepříjemné šrouby jsou věcí minulosti. Nejenže to vypadá dobře, ale má to také jasné výhody.

14 funkcí trouby

S tímto počtem funkcí trouby si můžete být jisti, že najdete to pravé pro každou chuť a každý pokrm.


Úspora energie: horký vzduch z velké části zůstává v troubě – což šetří energii a peníze.

Rychlé zahřátí

Režim rychlého zahřátí ohřívá troubu na přednastavenou teplotu jen za polovinu času.


Snadné čištění: dveře trouby můžete snadno vyjmout, když potřebujete vyčistit vnitřek spotřebiče. Prostor mezi jednotlivými skly dveří zůstává čistý, neboť dveře trouby jsou uzavřený systém. Hladký bezešvý celonerezový rám nemá místa, kde by se mohly zadržovat nečistoty.
Větší bezpečnost: dveře jsou opatřeny čtyřmi skly a následně velmi dobře izolované. V důsledku toho se vnější povrch trouby nezahřívá.


Dlouhá životnost: žádná únava materiálu v průběhu let, neboť jsme použili výhradně kvalitní materiály, jako je nerezavějící ocel a sklo.

Technologie snadného otevírání a zavírání dveří spotřebiče zajišťuje jemnost při této manipulaci, a to díky tlumivému účinku na obou koncích.

Küppersbusch jemné dovírání

Výhodné zvláště tehdy, když máte hektický den v  kuchyni.

Skvělé řešení pro panty, a dobré na nervy!

XXL trouba Küppersbusch nabízí spoustu prostoru, proto nemusíte váhat pozvat všechny své přátele a příbuzné.Díky kapacitě 70 litrů máte spoustu prostoru na pečení a vaření v 5 úrovních.
Je dobré vědět: pečící plechy ze 60 cm trouby lze použít také do 45 cm kompaktní trouby (kromě mikrovlnky) a parní trouby Küppersbusch.

Plně prodloužitelné výsuvy s PerfectStop:
Plně prodloužitelné výsuvy jezdí neuvěřitelně hladce a jsou zároveň velmi pevné (udrží až 22 kg). Takto můžete – i když pečete těžší pokrmy – snadno vysunout a zasunout pekáče s  pokrmy. Zarážka funkce PerfectStop zabraňuje tomu, aby pekáče klouzaly zpátky do trouby a umožní Vám například obrátit a podlít pečeni v troubě.
Poznámka: Pokud budete troubu čistit pomocí funkce pyrolýzy (až 500°C jen u modelu BP 6850, BP 6550 a BP 6350), vyjměte nejprve výsuvy z trouby, neboť odolají teplotě pouze do 300°C.
Demontáž je jednoduchá: díky příchytkám a uzavřeným profilům jdou snadno odstranit.

Pyrolytické čištění

Díky pyrolytické technologii se náročné ruční čištění trouby konečně stalo minulostí. Zatímco Vy si dopřáváte dobré pokrmy, trouba se sama postará o veškeré mastné nečistoty uvnitř. Zahřátím trouby na 500°C čisticí systém přemění všechny zbytky jídla na jemný popel. Můžete zvolit mezi 3 programy pyrolýzy– v závislosti na stupni znečištění. Poté stačí vytřít popel vlhkým hadříkem a trouba vypadá jako nová.

Automatické programy

Díky obrovské škále automatických programů jsou zaručeny perfektní výsledky. Zvolte mezi pečivem, rybami, masem, zeleninou a moučníky, zadejte hmotnost a zvolte požadovaný stupeň přípravy. Trouba si nyní stanoví vhodný režim pečení a čas. Stiskněte tlačítko „Start“ a trouba zobrazí, kdy můžete servírovat svůj pokrm.

Vnitřní povrch ökoEmailPlus 

Stejně jako plechy na pečení je i celý vnitřek trouby opatřen nepřilnavým povrchem ökoEmailPlus. Extrémně hladký, neporézní povrch smaltování zabraňuje mastnotě a nečistotám z vaření, aby se přichytily. Pracné čištění a agresivní mycí prostředky, škodlivé pro životní prostředí, jsou tedy minulostí. Jenom prosté vytření trouby vlhkým hadříkem je vše, co je zapotřebí s ökoEmail / ökoEmail - Plus a systémem katalyzátoru trouby ökotherm®, aby vnitřek trouby vypadal zase jako nový.

Multitherm plus horkovzdušný konvekční systém

Kruhové topné těleso, které se nachází na zadní stěně trouby, obklopuje ventilátor, což umožňuje pečení ve čtyřech úrovních současně, aniž by se přitom přenášely pachy a chuti mezi připravovanými jídly navzájem.

Oblíbené programy

Můžete si uložit nastavení funkcí pro Vámi preferované pokrmy do svých oblíbených programů. Stejně jako můžete uložit své oblíbené recepty ve Vaší složce „Oblíbené“ – samozřejmě včetně veškerých odpovídajících nastavení! Tímto způsobem, kdykoli se rozhodnete připravit pokrm z Vaší digitální kuchařky, můžete si být jisti, že bude perfektní.

Teplotní sonda na pečení - mistr roast beefu

Stav pečeně, zejména u velkých porcí, není vždy snadné posoudit zvenčí. Profesionální i amatérští kuchaři proto používají teplotní sondu na pečení, která poskytne spolehlivé informace o teplotě vnitřní části pečeně, a tedy i o jejím stavu. Umožňuje Vám tak upéct maso podle přání – málo propečené, středně propečené nebo hodně propečené – přesně na správnou teplotu.

Küppersbusch mistr roast beefu

Dotykové ovládání

Stačí pouze dotek špičkou prstu a funkce senzorových tlačítek bude aktivována.

Dětský bezpečnostní zámek

Je-li tato dětská pojistka aktivována, nelze omylem nebo nechtěně zapnout troubu.

Halogenové osvětlení trouby

Dvě velmi jasná halogenová světla jsou nainstalována v různých výškách na každé straně trouby, aby bylo zajištěno optimální osvětlení pokrmu v troubě.

Dveřní kontaktní spínač

Dveřní kontaktní spínač je energeticky úsporné bezpečnostní zařízení. Pokud během provozu trouby otevřete její dvířka, všechny topné prvky a horkovzdušný ventilátor se vypnou.

Individual

Küppersbusch Induvidual Concept nabízí možnost mít všechny spotřebiče přizpůsobené Vašemu osobnímu vkusu. V závislosti na konkrétním modelu je možnost volby bílé nebo černé základní barvy spotřebiče. Plně individuální vzhled je dosažen jedním ze sedmi různých designových souprav (madla, lišty).

 

Profesionální příslušenství: není součástí výrobku

Varný set Profession+ ZB 8030 Skládá se: z univerzálního pečícího plechu s víkem (ilustrace vč.přísl. ZB 1005). Perfektní pro přípravu zeleniny a ryb: pokrmy můžete připravovat ve Varném setu Profession+ jako v parní troubě. Povrch je vyroben ze silikonu a skla a vytváří uzavřený prostor potřebný pro napařování. Tuto soupravu lze použít pro různě veliké porce pokrmů.


Pečící set Profession+ ZB 8031 Skládá se: z litinové pánve (vhodné pro indukci) a teleskopických výsuvných pojezdů (plno výsuvné). Jsou vhodné pro všechny nové trouby Küppersbusch. Pokrmy lze nejprve opéct na litinové pánvi přímo na indukční varné desce a poté vložit do trouby, aniž by bylo nutné je přesouvat mezi nádobami.

Doplňky

 • 1 plech na pečení, smaltovaný; 1 univerzální / tukové pánve, smaltované;
 • 1 grilovací mřížka, 1 částečné prodloužení (ZB 1003)

 

VOLBY

 • 1 úplné rozšíření rozšíření č. Například 1002
 • Profese + Sada pro vaření ZB 8030
 • Profese + pečicí sada Zub.no. Například 8031
 • Pizzastein s konektorem Přidat. 145 

 

BP 6550.0 W1 Design nerezové oceli

BP 6550.0 W2 Design Black Chrome

BP 6550.0 W3 Design Silver Chrome

BP 6550.0 W4 Design Gold

BP 6550.0 W5 Design Black Velvet

BP 6550.0 W7 Design Měděná konstrukce

BP 6550.0 W8 Design Hot Chili

 

 

 

2017 | Kuppersbusch

LivingKitchen 2017 : Küppersbusch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: