Teka

Teka logo  Vznik a historie společnosti 

Výroba dílů zemědělských strojů v Německu je výchozím bodem společnosti, která se o několik let později zaměřila na specializaci v oblasti zpracování nerezavějící oceli. Výsledkem je výroba kompletního sortimentu domácích spotřebičů. Poskytnutí komplexního řešení pro kuchyň.

Teka historie 3

V roce 1924 založil Karl Thielmann v Německu základy, které se o několik let později se staly Tekou. Jako odborník na výrobu zemědělských strojů získal práva na zpracování z nerezavějící oceli v roce 1936. 

V roce 1952 se Helmut Klein stal partnerem firmy a v roce 1955 vytvořil značku TEKA, která byla pojmenována po iniciálech obou zakladatelů. 

Od té doby se společnost specializovala na výrobu kuchyňských dřezů a postupně rozšiřovala výrobu o varné desky, trouby, digestoře a získala skvělou pověst výrobce vestavných domácích spotřebičů. 

Teka historie 2

Teka postupně začala rozšiřovat svůj sortiment tak, aby svým zákazníkům poskytla jednu z největších kuchyňských a koupelnových portfolií na trhu. 
Teka vyrábí 15 různých produktových řad. Od dřezů, kuchyňských kohoutků, vestavné trouby, varné desky, digestoře, mikrovlnné trouby, chladničky, myčky, pračky, sušičky, koupelnové kohoutky, sprchy, termostaty, Elektrické ohřívače vody a příslušenství.

 

V současné době má Teka obchodní zastoupení ve 116 zemích včetně České republiky a vlastní 27 výrobních závodů napříč celou Evropou, Asii a Amerikou.

Teka ve světě

 

Celou dobu svého působení na trhu soustavně Teka investujeme do výzkumu a vývoje, což umožňuje vytvářet špičkové produkty, které uspokojí potřeby náročných zákazníků. 

Za zmínku stojí například:
Hydroclean® trouby vybavené čisticím systémem, který pracuje jen s sklenicí vody
TekaFlex® flexibilní indukční deska, která nabízí až o 30% více místa pro vaření
iHood® je první digestoř, která má již integrovaný port na připojení iPod či iPhone

 

Teka rodiné vaření

Teka žije intenzivně v kuchyni, aby naši zákazníci mohli prožívat jedinečné okamžiky se svými milovanými.

Teka logo

 

 

 

 

390
73320139073320

Stránka 1 z 25 - 436 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 25 - 436 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací