O ZNAČCE TEKA

2 položek celkem

Cena

299910890
1299910890

Značky

Položek k zobrazení: 2
Teka CNL3 2002 nerez
Akce Tip
ZDARMAZDARMA
2 999 Kč

Teka CNL3 2002 nerez...

Kód: 363

Teka Online Brand Store         Vznik a historie společnosti Teka 

Výroba dílů zemědělských strojů v Německu je výchozím bodem společnosti, která se o několik let později zaměřila na specializaci v oblasti zpracování nerezavějící oceli. Výsledkem je výroba kompletního sortimentu domácích spotřebičů. Poskytnutí komplexního řešení pro celou kuchyň.

Teka černá linie -image ablelektro

V roce 1924 založil Karl Thielmann v Německu základy, které se o několik let později se staly Tekou. Jako odborník na výrobu zemědělských strojů získal práva na zpracování z nerezavějící oceli v roce 1936. V roce 1952 se Helmut Klein stal partnerem firmy a v roce 1955 vytvořil značku TEKA, která byla pojmenována po iniciálech obou zakladatelů. Od té doby se společnost specializovala na výrobu kuchyňských dřezů a postupně rozšiřovala výrobu o varné desky, trouby, digestoře a získala skvělou pověst výrobce vestavných domácích spotřebičů. 

Teka černá linie chlazení

Teka postupně začala rozšiřovat svůj sortiment tak, aby svým zákazníkům poskytla jednu z největších kuchyňských a koupelnových portfolií na trhu. 
Teka vyrábí 15 různých produktových řad. Od dřezů, kuchyňských kohoutků, vestavné trouby, varné desky, digestoře, mikrovlnné trouby, chladničky, myčky, pračky, sušičky, koupelnové kohoutky, sprchy, termostaty, Elektrické ohřívače vody a příslušenství.

 

V současné době má Teka obchodní zastoupení ve 116 zemích včetně České republiky a vlastní 27 výrobních závodů napříč celou Evropou, Asii a Amerikou.

Teka ve světě

 

Celou dobu svého působení na trhu soustavně Teka investujeme do výzkumu a vývoje, což umožňuje vytvářet špičkové produkty, které uspokojí potřeby náročných zákazníků. 

 

Teka černá linie image

Teka žije intenzivně v kuchyni, aby naši zákazníci mohli prožívat jedinečné okamžiky se svými milovanými.